Programma

Startlocatie: Biercafé & Feestzaal d’n Beer, Dorpsstraat 77
Starttijden:  Zondag: vanaf 19 maart 09.00 uur en vanaf 23 april 08.30 uur.
Woensdag en vrijdag: vanaf 23 maart 10.00 uur en vanaf 19 april 09.30 uur.
Ter plekke wordt routeman aangewezen voor rit van 50 á 70 km.
Wegkapiteins: Gijs Verweij, Nico Feiter, Martijn van den Eng en Thieu Kreté.
EHBO: Gerard van der Weegen, Nico Feiter, en Ernie Haverhals.

 

Dag Datum Richting en naam Routeman Afstand Starttijd Bijzonderheden GPS Link
Zon 19 mrt W Vervallen 75 09.00 Vrije tocht i.v.m. weer
Zo 26 mrt Z Openingstocht Harry v Dam 75 09.00 Pauze Jacobushof (ZOMERTIJD!)
Zon 02 april O Zuiderwaterlinie Jo Bemelmans 80 09.00 Pauze in Megen  Link
Zon 09 april O Effe weg Heesch Ad vd Groenendaal 100 09.00 Uittocht TWC de Voorsprong
Ma 17 april W Vervallen 70 09.00 Vrije tocht i.v.m. weer
Zon 23 april Z Oirschot Thieu Kreté 100 08.30 Pauze Gasterij de Beurs  Link
Zon 30 april N Rhenen Martijn vd Eng 100-110 08.30 Pauze ’t Paviljoen  Link
Zon 7 mei O Groesbeek Thieu Krete 105-115 08.30 Pauze de Oude Molen
Zon 14 mei W Almkerk Harrie v Haaren 100 08.30 Pauze Fort Altena (moederdag!)  Link
Zon 21 mei Z Amerongen Ernie Haverhals 122 08.30 Pauze Amerongen
Zon 28 mei W  Loevestein Gijs Verweij 101 08.30 Pauze Gameren
Ma 05 juni O Heumen/Wijchen Thieu Kreté 97 08.30 Pauze Overasselt (Pinksteren)
Zon 11 juni Z Poppel (België) Lia Kanters 126 08.30 Pauze Mieke Pap
Zon 18 juni Z Bockenreijderstocht Gerard vd Weegen 110 08.30 Pauze Bockenreijder (vaderdag)
Zon 25 juni Z   Bockenreijderstocht Allen 70-110 Hele dag Start d’n Beer
Zon 02 juli W Waspik Gijs Verweij 97 08.30 Pauze de Moer
Zon 09 juli W Gorinchem Frank Keijzer 115 08.30 Pauze De Gasterij
Zon 16 juli Z Peeltocht Jo Bemelmans 105 08.30 Pauze Deurne
Zon 23 juli N Waal en Lek Jan Oonincx 120 08.30 Pauze Culemborg  Link
Zon 30 juli O Uittocht Beuningen Kees vd Wiel 105 08.00! Pauze bij de Posbank
Zon 06 aug W Dussen Arie v Houwelingen 106 08.30 Pauze Koppelpaarden
Zon 13 aug N Rivierenroute Nico v Rijswijk 107 08.30 ?  Link
Zon 20 aug O Groesbeek Thieu Kreté 119 08.30 Pauze de Oude Molen  Link
Zon 27 aug N Culemborg Rob v Merrienboer 122 08.30 Pauze in Vianen  Link
Zon 03 sept Z Beek en Donk Nico Feiter 102 08.30 Pauze in den Hommel  Link
Wo 06 sept 3-Daagse Nico Feiter 150 08.30 Rosmalen – Vreden  Link
Do 07 sept 3-Daagse idem 140 09.00 Grensgebied Ned./Duitsland  Link
Vr 08 sept vervallen idem 107 08.30 vrije tocht i.v.m. regen
Zon 10 sept Uitrijrondje Nader bepalen 95 08.30 Pauze de Dreef  Link
Zon 17 sept Z Oeverlandroute Lia Kanters 90 08.30 Pauze  Mariahout
Zon 24 sept N Buren Gerard vd Weegen 100 08.30 Pauze de Hofhouding
Zon 01 okt W Rondje den Bosch Jack Delhez 82 09.00 Pauze Gommelen  Link
Zon 08 okt Z Kleine Bock Thieu Kreté 82 09.00 Pauze Jacobushof
Zon 15 okt ? ? Martijn v/d Eng 72 09.00 ?
Zon 22 okt W Sluitingstocht Leo Houdijk 60 09.00 Afsluiting d’n Beer