Programma 2018

Startlocatie: Biercafé & Feestzaal d’n Beer, Dorpsstraat 77
Starttijden: Zondag: vanaf 18 maart 09.00 uur en vanaf zondag 15 april 08.30 uur.
Woensdag en vrijdag: vanaf 21 maart 10.00 uur en vanaf 18 april 09.30 uur.
Ter plekke wordt routeman aangewezen voor rit van 50 á 70 km.
Wegkapiteins: Gijs Verweij, Nico Feiter, Martijn van den Eng en Thieu Kreté.
EHBO: Gerard van der Weegen, Nico Feiter, en Ernie Haverhals.

 

Dag Datum Richting en naam Routeman Afstand Starttijd Bijzonderheden GPS Links
Zon 18 mrt W Openingstocht Leo Houdijk 70 09.00 Pauze Cafe ‘t Gommelen. Biezenmortel, vervallen slecht weer
Zon 25 mrt Z Kleine Bock Thieu Kreté 70 09.00 Pauze Jacobushof : Zomertijd!
Ma 02 apr O Zuiderwaterlinie Jo Bemelmans 70 09.00 Pauze Op de Poort, Megen : 2e Paasdag!
Zon 08 apr Z Campina Ton Guelen 85 09.00 Pauze Gasterij De Merode, Spoordonk
Zon 15 apr W Loevestein Gijs Verweij 100 08.30 Pauze De Buurman, Poederooijen
Zon 22 apr Z Peeltocht Jo Bemelmans 105 08.30 Pauze Beekman& Beekman, Deurne
Zon 29 apr Z Oirschot Thieu Kreté 90/100 08.30 Pauze Gasterij de Beurs, Oirschot vervallen slecht weer
Zon 06 mei O Groesbeek Nico Feiter 117 08.30 Pauze De Oude Molen, Groesbeek
Zon 13 mei W Werkendam Harrie van Haaren 100 08.30 Pauze Fort Altena: Moederdag!vervallen slecht weer
Ma 21 mei O Heumen Wijchen Thieu Kreté 100 08.30 Pauze St. Walrick, Overasselt 2e Pinksterdag!
Zon 27 mei N Rivierentocht Nico v Rijswijk 100 08.30 Pauze de Molen, Alphen
Zon 03 juni N Amerongen Ernie Haverhals 140 08.30 Pauze Bosrestaurant Overberg, Amerongen
Zon 10 juni W Waspik Gijs Verweij 90 08.30 Pauze cafe De Dreef, de Moer
Zon 17 juni Z Bockenreijderstocht Gerard v/d Weegen 110 08.30 Pauze BockenreijderEsbeek : Vaderdag!
Zon 24 juni Z Bockenreijderstocht Organisatie toertocht 70-110 08:00 Start café d’n Beer
Zon 01 juli O Tour de Brabant TCC Oss Ad vd Groenendaal 100 08.30 De Driezeeg, Berlicum
Zon 08 juli N Rhenen Gerard v/d Weegen 120 08.30 Pauze ‘t Paviljoen, Rhenen
Zon 15 juli N Vianen Rob v Merrienboer 110 08.30 Pauze Zas en Fratsen,Vianen
Zon 22 juli N Waal en Lek Jan Oonincx 120 08.30 Pauze Caatje aan de Lek,Culemborg
Zon 29 juli Z Beek en Donk Nico Feiter 105 08.30 Pauze De Hommel, Beek en Donk
Zon 05 aug W Dussen Arie v Houwelingen 95 08.30 Pauze Koppelpaarden: Kermis !
Zon 12 aug N Uittocht Beuningen Kees v/d Wiel 98 08.00!! Pauze Postbank, Rheden
Zon 19 aug O Groesbeek, klimmen! Thieu Kreté 120 08.30 Pauze De Oude Molen, Groesbeek
Zon 26 aug O Gemert Jo Bemelmans 80 08.30 Pauze Dientje, Gemert
Zon 02 sept Z Poppel België Lia Kanters 120 08.30 Pauze Mieke Pap, Poppel
Wo 05 sept Irrhausen Duitsland Nico Feiter 66 03.30 3- Daagse
Do 06 sept Irrhausen Duitsland Nico Feiter 100 09.00 3-Daagse
Vr 07 sept Irrhausen Duitsland Nico Feiter 92 09.00 3-Daagse
Zon 09 sept W Heusden Gijs Verweij 70 08.30 Pauze Bistro Burchtplein, Heusden
Zon 16 sept N Buren Gerard v/d Weegen 85 08.30 Pauze De Hofhouding, Buren
Zon 23 sept Z Veghel (ivm slecht weer tocht aangepast) Lia Kanters 45 08.30 Pauze Kildonkse Molen, Heeswijk Dinther
Zon 30 sept N Gorinchem Frank Keijzer 95 08.30 Pauze ‘t Oude Stadthuys, Gorinchem
Zon 07 okt O Ravenstein Bart Geerts 90 09.00 Pauze’t Veerhuis, Ravenstein
Zon 14 okt Z Mariahout Lia Kanters 80 09.00 Pauze De Pelgrim, Mariahout
Zon 21 okt W Sluitingstocht Leo Houdijk 70 09.00 Afsluiting d’n Beer

Download versie klik Hier